header

web mail mail web
 Kategóriák
 Gyártók

Állás
Álláshirdetés !

Értékesítői munkakörbe keresünk fiatal agilis, munkatársat.
Várjuk fényképes önéletrajzodat az allas@foramax.hu email címen.

Feltételek, elvárások:

munkavégzés helye: Zalaegerszeg
feladat: értékesítés

Elvárásaink:

hardver piac alapos ismerete,
általunk forgalmazott termékek kezdetben ismerete, későbbiekben alapos és naprakész ismerete,
folyamatos önképzés, a piaci újdonságok utáni érdeklődés,
precíz és önálló munkavégzés,
jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
érettségi és büntetlen előélet,

Előnyt jelent:

angol tárgyalási szintű nyelvtudás
B kategóriás vezetői engedély
hasonló területen szerzett tapasztalat,

Amit nyújtunk

dimamikus, fiatalos csapat
kellemes munkakörnyezet
versenyszférához mért, teljesítményarányos bérezés
biztos, hosszú távú munkahely
Folytatás
  2019 október 20, vasárnap
Adatvédelmi tájékoztató, Impresszum Webáruház kezelése ÁSZF Kapcsolat - Vevőszolgálat Hardver-teszt.hu
Foramax Computers Bt. Tel: 06/92 318-910 8900. Zalaegerszeg, Bíró Márton u. 13.

Az áruházunkban feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák!